Vetura godet një këmbësore në Kurshë të Madhe, arrestohet shoferi

Kronikë e zezë

Vetura godet një këmbësore në Kurshë të Madhe, arrestohet shoferi

Më: 18 maj 2022 Në ora: 09:51
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar për një aksident trafiku që ka ndodhur dje rreth orës 13:20 në Krushë të Madhe në komunën e Rahovecit.

I dyshuari mashkull nga Kosova derisa kishte qenë duke e drejtuar veturën, dyshohet se nga pakujdesia ka goditur këmbësoren viktimë femër nga Kosova.

Asaj i ka shkaktuar lëndime trupore.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat