Vdes një person në Mamushë, u rrokullis me traktor

Kronikë e zezë

Vdes një person në Mamushë, u rrokullis me traktor

Më: 19 maj 2022 Në ora: 10:57
Foto ilustrim

Një person ka vdekur si pasojë e plagëve të marra nga rrokullisja e traktorit, gjatë kohës sa po punonte tokën.

Rasti është hapur si “vdekje e dyshimtë”, teksa trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

 “VDEKJE E DYSHIMTË/Mamushë  17.05.2022 – 16:30-00:00. Viktima mashkull kosovar dyshohet   se derisa ka qenë duke punuar me traktor në tokën e bujqësisë, është rrokullisur  dhe si pasoj ka pësuar lëndime vdekjeprurëse.

Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes ku dhe është konstatuar vdekja  e viktimës. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në njoftimin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat