Roja i një objekti gjendet i vdekur në Gjilan

Kronikë e zezë

Roja i një objekti gjendet i vdekur në Gjilan

Më: 21 maj 2022 Në ora: 08:49
Ilustrim

Një punëtor sigurimi është gjetur i vdekur në një objekt në ndërtim e sipër në Gjilan.

Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovës, përmes raportit 24 orësh.

Për rastin kanë nisur hetimet dhe rasti po cilësohet si “vdekje e dyshimtë”.

“Fsh. Pasjan, Partesh 20.05.2022 – 07:10. Raportohet se viktima mashkull kosovar, punëtor roje në një objekt në ndërtim e sipër, është gjetur pa shenja jete. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar për obduksion”, thuhet në raport.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat