Fëmija e shtyen veturën e parkuar të babait, bëhet për QKUK

Kronikë e zezë

Fëmija e shtyen veturën e parkuar të babait, bëhet për QKUK

Më: 22 maj 2022 Në ora: 09:12
Foto ilustrim

Një fëmijë ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor pasi ka shtyer veturën e parkuar të babait të tij teksa po luante me disa fëmijë tjerë.

Policia thotë se rasti është duke u hetuar.

Njoftimi i plotë i policisë: 

SHKATIM I RREZIKUT TË PËRGJITHSHËM /Skenderaj , Mitrovicë 20.05.2022-18:15. Me 21.05.2022 është raportuar se viktima mashkull kosovar ( i mitur) është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor, pasi që i njëjti dyshohet  se derisa ka qenë duke luajtur me disa fëmijë të tjerë  në bashkë veprim e kanë shtyrë në lëvizje veturën e prindit të tij e cila ka qenë e parkuar dhe duke u munduar për ta ndalur ka pësuar lëndime trupore, rasti në procedurë hetimore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat