Rrahje në Prishtinë, lëndohet edhe një femër

Kronikë e zezë

Rrahje në Prishtinë, lëndohet edhe një femër

Më: 22 maj 2022 Në ora: 10:14
Foto ilustrim

Pesë persona janë arrestuar pasi janë rrahur mes vete dje në Prishtinë.

Policia njofton se lëndime trupore kanë pësuar tre persona, dy meshkuj dhe një femër.

Të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë: 

Prishtinë 20.05.2022 – 22:06. Janë arrestuar pesë (5) të dyshuar meshkuj kosovar pasi që pas një mos marrëveshje janë përleshur mes veti. Si pasoj lëndime trupor kanë  pësuar tre (3) prej të dyshuarve dhe viktima femër kosovare, të cilët kanë pranuar tretman mjekësor. Të  dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat