Prizren, e pyet nëse dëshiron të blejë armë, më pas e godet me shishe qelqi dhe ikën

Kronikë e zezë

Prizren, e pyet nëse dëshiron të blejë armë, më pas e godet me shishe qelqi dhe ikën

Më: 22 maj 2022 Në ora: 11:19
Foto ilustrim

Një person në Prizren ka goditur me shishe qelqi një person tjetër.

Ngjarja ka ndodhur pasi personi në fjalë e ka pyetur personin tjetër nëse dëshironte të blinte një armë, por ky i fundit e ka refuzuar.

Viktima ka përfunduar në spital, ndërsa i dyshuari ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Prizren 21.05.2022 – 01:20. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se një i dyshuar mashkull deri më tani i pa njohur iu kishte ofruar dhe e kishte pyetur nëse është i interesuar për ta blerë një armë, pasi viktima kishte refuzuar i dyshuari e ka goditur me një shishe qelqi në kokë dhe është larguar nga vendi i ngjarjes me një veturë. Viktimës iu është ofruar trajtim mjekësor, rasti vazhdon të hetohet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat