E mitura largohet nga Qendra për mbrojtjen e grave dhe fëmijëve

Kronikë e zezë

E mitura largohet nga Qendra për mbrojtjen e grave dhe fëmijëve

Më: 22 maj 2022 Në ora: 13:30
Foto ilustrim

Një vajzë e mitur raportohet se është larguar mbrëmë nga Qendra për mbrojtjen e grave dhe fëmijëve në Prishtinë dhe nuk dihet vend ndodhja e saj.

Rastin e ka raportuar një dëshmitare.

Ndërkohë, rasti është në procedurë hetimore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat