Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, raportohet për 1 të vdekur dhe disa të plagosur

Kronikë e zezë

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, raportohet për 1 të vdekur dhe disa të plagosur

Më: 22 maj 2022 Në ora: 20:26
Ilustrim

Një aksident i rëndë raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Lezhë-Shkodër.

Mësohet se deri më tani si pasojë e aksidentit një person ka mbetur i vdekur.

Dhe ka disa të plagosur nga aksidenti.

Vijon...

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat