Tre të lënduar nga një aksident trafiku në magjistralen Suharekë – Prizren

Kronikë e zezë

Tre të lënduar nga një aksident trafiku në magjistralen Suharekë – Prizren

Më: 22 maj 2022 Në ora: 23:54
Foto nga vendi i ngjarjes

Të dielën pasdite në magjistralen Suharekë – Prizren ka ndodhur një ndodhur një aksident i rëndë trafiku, si pasojë tre persona kanë lëndime trupore.

Rastin e ka bërë të ditur Vesel Gashi, zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prizrenit.

Ai ka thënë se Policia dhe Autoambulanca kanë arritur në vendin e ngjarjes.

Ndërkaq në aksident kanë qenë të përfshira dy vetura.

Me rastin është marrë njësia e trafikut rajonal të Prizrenit. Deri te aksidenti ka ardhë pasi vozitësit nuk kanë respektuar rregullat në komunikacionin rrugor”, ka deklaruar Gashi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat