Thërret me thikë një person në Gllogoc

Kronikë e zezë

Thërret me thikë një person në Gllogoc

Më: 24 maj 2022 Në ora: 09:45

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona pasi dyshohen se kanë sulmuar me thikë një burrë.

Rasti ka ndodhur të dielën rreth orës 21:10, e ku thuhet se viktima është dërguar në tretman mjekësor.

“Të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje”.

Kështu thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat