Sulmohet seksualisht një e mitur në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Sulmohet seksualisht një e mitur në Fushë Kosovë

Më: 28 maj 2022 Në ora: 09:33
Ilustrim

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës.

Kjo pasi që i njëjti dyshohet se ka sulmuar seksualisht një të mitur.

Në raportin 24 orësh të Policisë bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 08:06 në Fushë Kosovë.

Lidhur me rastin, me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat