Një femër sulmon një tjetër në Zubin Potok, viktima bëhet për spital

Kronikë e zezë

Një femër sulmon një tjetër në Zubin Potok, viktima bëhet për spital

Më: 4 qershor 2022 Në ora: 09:23
Ilustrim

Një femër në Zubin Potok ka sulmuar një tjetër.

Si pasojë e kësaj, viktima ka pësuar lëndime dhe ka kërkuar tretman mjekësor.

Në lidhje me rastin është intervistuar e dyshuara si dhe një dëshmitar.

“Zubin Potok, 01.06.2022-16:00. Viktima femër kosovare ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër kosovare. Viktima si pasojë e lëndimeve ka pranuar tretman mjekësor. Në lidhje me rastin është intervistuar e dyshuara si dhe një dëshmitar. Me urdhër të prokurorit kujdestar, rasti procedohet në procedurë të rregullt”, bëhet e ditur në raport.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat