Për 24 orë, dy raste të ngacmimeve në Prishtinë

Kronikë e zezë

Për 24 orë, dy raste të ngacmimeve në Prishtinë

Më: 7 qershor 2022 Në ora: 11:16
Ilustrim

Dy raste të ngacmimeve seksuale janë raportuar në Prishtinë, përgjatë 24 orëve të fundit.

Kështu ka bërë të ditur Policia e Kosovës në raportin e përditshëm.

“Zona Industriale, Prishtinë 06.06.2022 – 10:30. Viktima femër kosovare ka raportuar se përmes telefonit një person i panjohur ndaj saj kishte kryer veprën penale të lartëcekur. Lidhur me rastin janë njoftuar njësitë relevante, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raport.

“Prishtinë 04.06.2022 – 06:20. Me datën 06.06.2022 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se përmes telefonit e kishte ngacmuar viktimën femër kosovare. I dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, bëhet e ditur më tutje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat