Tritol makinës së punonjësit të policisë në Kavajë

Kronikë e zezë

Tritol makinës së punonjësit të policisë në Kavajë

Më: 8 qershor 2022 Në ora: 08:53
Ilustrim

Një automjet tip “Opel” ka shpërthyer mbrëmjen e së martës në qytetin e Kavajës.

Automjeti, në pronësi të shtetasit Lulëzim Muça me detyrë Inspektor tek Qarkullimit Rrugor në Kavajë, dyshohet se ka shpërthyer nga një lëndë plasëse.

Si pasojë, nga shpërthimi ka vetëm dëme materiale, ndërsa automjeti ishte i parkuar në garazhin e pallatit ku jetonte punonjësi i policisë.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat