Gjilan, aksidentohen dy automjete të FSK-së – tre të lënduar

Kronikë e zezë

Gjilan, aksidentohen dy automjete të FSK-së – tre të lënduar

Më: 21 qershor 2022 Në ora: 22:21
Foto ilustrim

Rreth orës 21:10 në rrugën Gjilan-Cërrnicë, ka ndodhur një aksident trafiku, si pasojë tre persona kanë pësuar lëndime trupore.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë policia dhe ambulanca.

Të lënduarit janë dërguar në emergjencën e qytetit për tretman mjekësor.

Në aksident janë  përfshirë dy automjete të FSK-së.

Siç mëson media deri tek aksidenti ka ardhur për shkak të motit, erërave të forta të përcjellura me shi e shtrengatë.

Lidhur me rastin mediumi ka provuar të flasë me policinë por nuk ka mundur të marrë përgjigje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat