Plagoset me thikë 18-vjeçari në Këlcyrë

Kronikë e zezë

Plagoset me thikë 18-vjeçari në Këlcyrë

Më: 22 qershor 2022 Në ora: 09:41
Ilustrim

Një adoleshent është plagosur me thikë mbrëmjen e së martës në Këlcyrë.

18-vjeçari me iniciale M.J. u dërgua në spital ku mori ndihmën mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Autor i dyshuar i ngjarjes është 17-vjeçari A.B., i cili u arrestua në flagrancë nga policia. Uniformat blu sekuestruan edhe armën e ftohtë.

Ngjarja ndodhi pas një sherri për motive të dobëta. 17-vjeçari i arrestuar akuzohet për plagosje e rëndë me dashje dhe mbajtje pa leje e armëve të ftohta.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat