Prishtinë: Dyshohet për granatë dore, dëmtohen 3 vetura

Kronikë e zezë

Prishtinë: Dyshohet për granatë dore, dëmtohen 3 vetura

Më: 22 qershor 2022 Në ora: 10:05
Pamje nga vendi i ngjarjes

Në lagjen “Dardania” në komunën e Prishtinës po dyshohet se dikush ka hedhur një granatë dore në rrugë.

Si pasojë e kësaj tri vetura të parkuara kanë pësuar dëme materiale.

Në vendin e ngjarjes ka dal Policia e Kosovës e cila ka rrethuar vendin e ngjarjes me shirit.

Nuk dihet ende arsyeja e këtyre veprimeve.

Pamjet e publikuara nga mediat tregojnë vendin ku ka ndodhur ngjarja.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat