Arrestohet një femër në Drenas, e kërcënoi një burrë përmes telefonit

Kronikë e zezë

Arrestohet një femër në Drenas, e kërcënoi një burrë përmes telefonit

Më: 22 qershor 2022 Në ora: 10:21
Foto ilustrim

Një grua nga Drenasi është arrestuar dje nga Policia e Kosovës.

E njëjta, ka përfunduar nën pranga pas dyshimeve për kanosje.

Ajo dyshohet se përmes telefonit ka kërcënuar viktimën mashkull.

Me vendim të prokurorit, e dyshuara është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat