Dyshohet se sulmoi seksualisht një femër, arrestohet burri në Graçanicë

Kronikë e zezë

Dyshohet se sulmoi seksualisht një femër, arrestohet burri në Graçanicë

Më: 24 qershor 2022 Në ora: 09:48
Foto ilustrim

Një burrë është arrestuar në Graçanicë nën dyshimin se ka sulmuar seksualisht një femër kosovare.

Policia përmes raportit 24 orësh bën me dije se lidhur me rastin është konsultuar prokurori i shtetit.

Me vendim tij, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

Nuk jepen detaje tjera.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat