Arrestohet i dehuri në veri, për “sjellje arrogante”

Kronikë e zezë

Arrestohet i dehuri në veri, për “sjellje arrogante”

Më: 24 qershor 2022 Në ora: 11:00
Foto ilustrim

Një person i dehur është arrestuar dhe po mbahet në stacion policor, pasi kishte tentuar ta sulmojë një person tjetër.

Ngjarja është raportuar në polici si “prishje e rendit dhe qetësisë publike & sjellje arrogante”.

PRISHJE E RENDIT DHE QETËSISË PUBLIKE & SJELLJE ARROGANTE

Fsh. Mekinice 14.06.2022 – 22:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i cili pas një mosmarrëveshje me viktimën mashkull kosovar kishte tentuar që ta sulmoj fizikisht. Në vendngjarje kanë dalur njësitë policore ku  ka rezultuar  se i dyshuari ishte nën ndikim të alkoolit, me urdhër të prokurorit kujdestar, i dyshuari mbahet në stacion  policor.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat