​Të shtëna me armë zjarri në Komoran, nuk ka të lënduar

Kronikë e zezë

​Të shtëna me armë zjarri në Komoran, nuk ka të lënduar

Më: 24 qershor 2022 Në ora: 15:44
Foto ilustrim

Një person, nën rrethana ende të pasqaruara, ka shtënë sot me armë zjarri në drejtim të shkollës “Xheladin Gashi” në Komoran të Drenasit.

Sipas dëshmitarëve, rasti ka ndodhur rreth orës 15.00 dhe personi ka shtënë me armë nga automjeti i tij derisa ishte në lëvizje.

Edhe pse në ato momente kishte nxënës në shkollë, fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po e heton rastin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat