Tri automjete aksidentohen në afërsi të aeroportit

Kronikë e zezë

Tri automjete aksidentohen në afërsi të aeroportit

Më: 24 qershor 2022 Në ora: 18:21
Ilustrim

Tri automjete janë aksidentuar sot në rrugën Prishtinë-Pejë, në afërsi të Aeroportit Ndërkombëtar “Adem Jashari”.

Mësohet se në rrethana ende të pasqaruara mirë, tri automjete janë ndeshur njëra pas tjetrës.

Përveç dëmeve materiale, dyshohet edhe për persona të lënduar.

Pasi në vendin e ngjarjes ka dalë edhe autoambulanca.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat