Kanoset një mjek në Klinikën e Kardiologjisë

Kronikë e zezë

Kanoset një mjek në Klinikën e Kardiologjisë

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 08:51
Foto ilustrim

Dje në Prishtinë është arrestuar një burrë sepse ka kanosur një mjek në Klinikën e Kardiologjisë në QKUK.

Siç njofton Policia përmes raportit 24 orësh ai është liruar në procedurë të rregult.

“KANOSJE/Klinika e Kardiologjisë QKUK –Prishtinë 24.06.2022-21:10. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti e kishte kanosur ankuesin mashkull kosovar mjek në klinikën e lartcekur deri sa ai ka qenë në orar te punës.

Pas intervistimit, me urdhër të prokurorit kujdestar, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt”, njofton Policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat