Arrestohet deçanasi i cili dyshohet se rrahu vajzën me të cilën bashkëjetonte

Kronikë e zezë

Arrestohet deçanasi i cili dyshohet se rrahu vajzën me të cilën bashkëjetonte

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 10:05
Foto ilustrim

Është arrestuar një burrë nga Deçani, pasi i njëjti dyshohet se e ka rrahur vajzën me të cilën ishte duke bashkëjetuar.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull  kosovar pasi që i njëjti kishte ushtruar dhunë ndaj viktimës femër  kosovare me të cilën ishte duke bashkëjetuar”, njofton policia.

Tutje, bëhet e ditur se pas intervistimit, me vendim të prokurorit kujdestar te dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit  policor.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat