​Sulmohet nga hajnat, një i arrestuar dhe tre në arrati

Kronikë e zezë

​Sulmohet nga hajnat, një i arrestuar dhe tre në arrati

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 09:50
Foto ilustrim

Një person ka raportuar se i kishte vërejtur katër persona duke vjedhur në shtëpinë e tij.

Viktima kishte arritur ta identifikojë njërin nga të dyshuarit, ku e kishte kapur dhe kishte tentuar ta ndalojë por që i dyshuari mashkull kosovar sulmon viktimën dhe arrin të largohet së bashku me të dyshuarit e tjerë. 

Rasti ka ndodhur dje në Gjakovë, ku më pas i dyshuari i identifikuar arrestohet dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Ndërsa tre personat e tjerë gjenden në arrati.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat