Gruaja në Ferizaj kërcënon një burrë

Kronikë e zezë

Gruaja në Ferizaj kërcënon një burrë

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 10:53
Ferizaj

Të shtunën, një burrë në Ferizaj ka raportuar në Polici se është kanosur nga një grua, njofton Policia e Kosovës.

E dyshuara është intervistuar, mirëpo pastaj është liruar në procedurë të rregullt.

Rasti është iniciuar si “Dhunë në familje”.

“DHUNË NË FAMILJE | Ferizaj 25.06.2022 – 21:30. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se është kanosur nga e dyshuara femër kosovare. E dyshuara pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat