“Vjedhje e rëndë”/ Qytetari nga Malisheva denoncon rasti në Polici

Kronikë e zezë

“Vjedhje e rëndë”/ Qytetari nga Malisheva denoncon rasti në Polici

Më: 28 qershor 2022 Në ora: 10:35
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se një qytetar nga Malisheva ka denoncuar se persona të panjohur kanë hyrë në shtëpinë e tij dhe kanë vjedhur para të gatshme.

Në njoftim thuhet se njësisë relevante policore kanë dalur në vendin e ngjarjes.

Njoftimi i plotë i Policisë:

VJEDHJE E RËNDË

Malishevë 27.06.2022 – 19:25. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se i/të dyshuar deri më tani të panjohur kanë hyrë në shtëpinë e tij dhe i kanë vjedhur para të gatshme. Njësitë relevante policore kanë dalur në vendin e ngjarjes. Lidhur me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat