Pamje të rënda/ Publikohet video nga aksidenti në Prishtinë ku të lënduara janë dy vajza

Kronikë e zezë

Pamje të rënda/ Publikohet video nga aksidenti në Prishtinë ku të lënduara janë dy vajza

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 00:02
Foto ilustrim

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në rrugën ‘Agim Ramadani’ në kryeqytet, ku vetura ka goditur dy vajza të reja.

Shoferi që ka goditur vajzat me veturën e tipit Audi 80 ngjyrë hiri me targat 01-816-// ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Media ka siguruar pamjet nga vendi i ngjarjes, ku shihet se tashmë atje kanë dalë ekipi mjekësor, teksa bëhet e ditur se gjendja e dy vajzave është shumë e rëndë.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat