Sulmohet seksualisht një vajzë në Prizren

Kronikë e zezë

Sulmohet seksualisht një vajzë në Prizren

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 09:08
Ilustrim

Një sulm seksual raportohet se ka ndodhur të martën mbrëma në Prizren.

Policia bën të ditur se një vajzë është sulmuar seksualisht nga një i dyshuar.

“Prizren 28.06.2022 – 18:45. Viktima femër kosovare ka raportuar se është sulmuar seksualisht nga i dyshuari mashkull Kosovar”, thuhet në raportin e policisë.

Lidhur me rastin viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe në konsultim me prokurorin rasti vazhdon të hetohet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat