​Femrat e rrezikshme në Prizren, pesë të arrestuara

Kronikë e zezë

​Femrat e rrezikshme në Prizren, pesë të arrestuara

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 10:07
Foto ilustrim

Një femër është arrestuar në Prizren, pasi e njëjta i ka shkaktuar lëndime viktimës mashkull kosovar.

Rasti ka ndodhur dje në mesditë, ku me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt.

Po në Prizren, është raportuar një rrahje në mes të katër femrave kosovare.

Si pasojë e rrahjes dy prej tyre kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor. Rasti është duke u hetuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat