​Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për lokalizimin e një personi në arrati

Kronikë e zezë

​Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për lokalizimin e një personi në arrati

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 18:38
Edmond (Engjell) Nokaj

Drejtoria Rajonale e Policisë në Gjakovë kërkon ndihmën e qytetarëve për lokalizimin e personit të kërkuar Edmond (Engjell) Nokaj (1992), me numër personal 1232708260, banues në Marmull-Gjakovë, pasi kryer veprën penale shkaktim i rrezikut të përgjithshëm dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Në lidhje me rastin nuk është arritur të sigurohet prezenca e personit në fjalë edhe përkundër angazhimeve të shumta hetimore dhe operative nga ana e Sektorit Rajonal për Hetime dhe njësiteve tjera në kuadër të Drejtorisë Rajonale të Policisë-Gjakovë.

Policia e Kosovës kërkon nga qytetarët që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personit të dyshuar të paraqitur në fotografinë e bashkangjitur, të lajmërojnë Policinë e Kosovës apo stacioni më të afërt policor.

Për çdo informacion qytetarët mund të kontaktojnë në numrat e telefonave 192-080019999 (pa pagesë) ose Drejtoria rajonale e Policisë-Gjakovë 045/980-220.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat