Zhduket një e mitur në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Zhduket një e mitur në Fushë Kosovë

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 08:40
Foto ilustrim

Një vajzë e mitur është zhdukur në Fushë Kosovë.

Rastin në polici e ka raportuar nëna e saj.

Sipas të ëmës, e bija ka dalur nga shtëpia ditën e 30 qershorit, rreth orës 12:00.

Nga ajo kohë, nuk dihet asgjë mbi vendndodhjen e saj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat