Tre persona ngacmojnë seksualisht dy të mituara në Gjakovë

Kronikë e zezë

Tre persona ngacmojnë seksualisht dy të mituara në Gjakovë

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 10:56
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se janë arrestuar tre persona për ngacmim seksual ndaj dy të miturave.

Rasti kishte ndodhur më 30 qershor në orën 23:30 në Gjakovë.

“Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj  kosovarë nën dyshimin se të njëjtit kanë ngacmuar dy viktimat  e mitura femra kosovare”, thuhet në raport.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat