Digjen dy kamiona të shqiptarëve në Çabër të Mitrovicës

Kronikë e zezë

Digjen dy kamiona të shqiptarëve në Çabër të Mitrovicës

Më: 2 korrik 2022 Në ora: 12:33
Foto ilustrim

Janë djegur dy kamiona në Çabër të Mitrovicës.

Lajmin e ka konfirmuar Zëvendësdrejtori i Policisë Rajonale të Mitrovicës së Veriut, Besim Hoti.

Ai bëri të ditur se rasti është cilësuar si zjarrvënie dhe se pronarët e kamionave janë shqiptarë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat