Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, tre të lënduar

Kronikë e zezë

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, tre të lënduar

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 09:35
Foto ilustrim

Tre persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur gjatë orëve të natës në autostradën Tiranë-Durrës.

Policia bën të ditur se janë përplasur mjeti me drejtues shtetasin E. Ç., me mjetin me drejtues shtetasin A. F.

Si pasojë janë dëmtuar drejtuesi i mjetit shtetasi E. Ç., dhe dy pasagjerët e mjetit tjetër, 12 dhe 14 vjeç.

Ata ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat