Tentohet të dhunohet një shtetase e huaj në Prishtinë

Kronikë e zezë

Tentohet të dhunohet një shtetase e huaj në Prishtinë

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 09:49
Foto ilustrim

Një shtetas i huaj ka tentuar ta dhunojë të dashurën e tij, po ashtu shtetase e huaj, në Prishtinë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

DHUNIM NË TENTATIVË /Prishtinë 01.07.2022 – 23:11. Është arrestuar i dyshuari mashkull shtetas i huaj, për shkak se e kishte sulmuar fizikisht dhe më pas kishte tentuar ta dhunojë të dashurën e tij viktimën femër shtetase e huaj. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat