Zveçan: Nëna kërcënohet me jetë nga djali i saj

Kronikë e zezë

Zveçan: Nëna kërcënohet me jetë nga djali i saj

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 10:16
Foto ilustrim

Një grua ka raportuar në polici se pas një mosmarrëveshjeje është kërcënuar me jetë nga djali i saj në Zveçan.

Sipas policisë, me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt.

“Ankuesja femër kosovare ka raportuar se, pas një mosmarrëveshje është kanosur me jetë nga djali i saj, i dyshuari mashkull kosovar”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat