Dy femra rrahen mes vete në Prishtinë

Kronikë e zezë

Dy femra rrahen mes vete në Prishtinë

Më: 4 korrik 2022 Në ora: 11:18
Foto ilustrim

Është arrestuar një femër, pasi e kishte sulmuar fizikisht një femër tjetër.

Sipas Policisë së Kosovës, viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje.

RAPORTI
Prishtinë 03.07.2022-19:25. Është arrestuar e dyshuara femër kosovare, pasi që e njëjta ka sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat