Plagosje në Gjakovë, policia jep detaje

Kronikë e zezë

Plagosje në Gjakovë, policia jep detaje

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 08:31
Foto ilustrim

Një person është plagosur mbrëmë rreth orës 21:20 në Dujakë të Gjakovës, lidhur me rastin është arrestuar një person i dyshuar.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë në Gjakovë, Sheremet Elezaj.

Elezaj tha se viktima është dërguar për trajtim mjekësor.

“Ka ndodh rasti në Dujakë mbrëmë rreth orës 21:20, është arrestu një person. Viktima është dërgu për trajtim mjekësor”, tha Elezaj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat