Shkrumbohet në Shqipëri automjeti i prishtinasit

Kronikë e zezë

Shkrumbohet në Shqipëri automjeti i prishtinasit

Më: 5 korrik 2022 Në ora: 20:51
Foto nga vendi i ngjarjes

Një automjet është përfshirë nga zjarri pasditen e sotme në Llogara. Policia shqiptare njofton  se ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:15.

Automjeti i drejtuar nga një qytetar i Prishtinës, ka marrë flakë derisa ishte dule lëvizur.

Dyshohet se zjarri ka ardhur si pasojë e një defekti teknik.

Nga pamjet shihet teksa zjarri ka djegur thuajse totalisht automjetin.

Njoftimi i policisë shqiptare:

Vlorë/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 17:15, në Llogara, një automjet me drejtues shtetasin K. D, banues në Prishtinë, ka marr flakë, në ecje, dyshohet aksidentalisht si pasojë e një defekti teknik, ku ka vetëm deme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat