Ngacmohet seksualisht nga taksisti në tre të mëngjesit

Kronikë e zezë

Ngacmohet seksualisht nga taksisti në tre të mëngjesit

Më: 6 korrik 2022 Në ora: 09:03
Foto ilustrim

Një grua ka raportuar se është ngacmuar seksualisht nga një taksist në mëngjesin e hershëm në Prishtinë.

Kështu është bërë e ditur në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës, teksa këta të fundit njoftojnë se rasti është në hetim.

“Ankuesja femër ka raportuar se me datën e lartë cekur, është ngacmuar seksualisht nga taksisti.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin e PK-së.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat