Rrokulliset një traktor në Suharekë, lëndohet rëndë një person

Kronikë e zezë

Rrokulliset një traktor në Suharekë, lëndohet rëndë një person

Më: 7 gusht 2022 Në ora: 10:00
Foto ilustrim

Një person është lënduar rëndë në fshatin Dollc të Suharekës, në një aksident trafiku me traktor.

Policia njofton se viktima ishte pasagjer kur vozitësi humbi kontrollin e traktorit dhe u rrokullisën.

Pasagjeri është duke marrë trajtim mjekësor në spitalin e Prizrenit.

"Fsh. Dollc, Suharekë 06.08.2022 – 19:15. Raportohet se një mashkull kosovar deri sa ishte duke e vozitur traktorin humb kontrollin dhe rrokulliset nën rrugë, lëndime te rënda pëson pasagjeri mashkull kosovar i cili vazhdon tretmanin mjekësor në Spitalin Rajonal Prizren", tha PK.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat