Kërcasin boksat e shkelmat mes disa personave në Veternik - publikohen pamjet

Kronikë e zezë

Kërcasin boksat e shkelmat mes disa personave në Veternik - publikohen pamjet

Më: 7 gusht 2022 Në ora: 21:27
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një grup meshkujsh janë parë duke u rrahur mbrëmë në rrugën Prishtinë-Ferizaj.

Rrahje mësohet të ketë ndodhur për shkak të parkingut.

Nga pamjet shihet se rasti ka ndodhur më konkretisht në lagjen Veternik.

Media ka pyetur edhe policinë nëse janë në dijeni për rastin, por deri tani nuk kanë kthyer përgjigje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat