Sulmohen katër policë në Prishtinë

Kronikë e zezë

Sulmohen katër policë në Prishtinë

Më: 8 gusht 2022 Në ora: 10:31
Foto ilustrim

Policia njofton se një person ka sulmuar dje katër zyrtarë policor në Prishtinë.

I dyshuari sipas policisë nuk e ka respektuar një urdhër.

Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor në QKUK, ndërsa me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

SULM NDAJ PERSONIT ZYRTAR/Rr. Agron Rrahmani, Prishtinë, 06.08.2022 – 19:18. Është arrestuar i dyshuar mashkull  kosovar, pasi që i njëjti fillimisht nuk ka respektuar urdhrin  dhe më pas ka sulmuar fizikisht katër zyrtarë policorë. Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor në QKUK. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat