Tentohet rrëmbimi i një vajze në Prishtinë

Kronikë e zezë

Tentohet rrëmbimi i një vajze në Prishtinë

Më: 9 gusht 2022 Në ora: 08:50
Foto ilustrim

Një rast “rrëmbim në tentativë” ka ndodhur dje në Prishtinë. Një vajzë është tentuar të futet me forcë në veturë nga një person i gjinisë mashkullore.

“Pasi kanë ardhur babai dhe vëllai i viktimës, i dyshuari me pistoletë i kishte kërcënuar dhe më pas ishte larguar. I dyshuari gjendet në arrati”, njofton policia.

Njoftimi i plotë i policisë:

RRËMBIM NË TENTATIVË/Rr. Çeta e Llapit, Prishtinë 08.08.2022 – 15:35. Viktima femër kosovare ka informuar se i dyshuari mashkull  kosovar, ka tentuar me forcë të futë në veturë. Pasi kanë ardhur babai dhe vëllai i viktimës, i dyshuari me pistoletë i kishte kërcënuar dhe më pas ishte larguar. I dyshuari gjendet në arrati.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat