Prishtinasi gjuan me armë zjarri në drejtim të djalit të hallës

Kronikë e zezë

Prishtinasi gjuan me armë zjarri në drejtim të djalit të hallës

Më: 9 gusht 2022 Në ora: 09:36
Foto ilustrim

Një grua ka raportuar në polici se të hënën rreth orës tetë, biri i saj ka shtënë me armë zjarri në drejtim të djalit të hallës së tij.

Por fatmirësisht nuk e ka qëlluar.

Sipas policisë, në vendin e ngjarjes janë sekuestruar 13 fishekë, një gëzhojë dhe një mulli për bluarje të narkotikëve.

I dyshuari gjendet në arrati.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat