Prindi e gjeti vajzën e mitur duke u sulmuar seksualisht nga një i mitur

Kronikë e zezë

Prindi e gjeti vajzën e mitur duke u sulmuar seksualisht nga një i mitur

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 09:08
Foto ilustrim

Në Prishtinë një prind ka raportuar në Polici që e ka gjetur vajzën e tij të mitur te i dyshuari për sulm seksual që është gjithashtu i mitur.

Rasti është klasifikuar si “sulm seksual”.

Për këtë rast të mërkurën ka raportuar Policia në raportin njëzetekatër orësh.

Viktima është intervistuar në prezencë të punëtorit social.

Ndërkaq i dyshuari gjendet në arrati.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat