​Grushtohet një person në Prishtinë derisa po ecte rrugës

Kronikë e zezë

​Grushtohet një person në Prishtinë derisa po ecte rrugës

Më: 12 gusht 2022 Në ora: 08:43
Foto ilustrim

Një burrë është sulmuar fizikisht, derisa po ecte në rrugë.

Siç njofton policia e Kosovës, rasti ka ndodhur në Prishtinë. Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe ka marrë tretman mjekësor, sipas policisë.

Nuk është raportuar për të arrestuar dhe rasti po hetohet.

Rr. Xhavit Mitrovica, Prishtinë, 11.08.2022 – 08:45. Lëndime të rënda trupore ka pësuar viktima mashkull kosovar pasi gjersa ai ishte duke ecur në rrugë, është sulmuar fizikisht duke u goditur me grushte nga një i dyshuar mashkull i pa njohur për të. Viktima ka pranuar tretman mjekësor në QKUK. Nuk raportohet për të arrestuar. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në njoftimin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat