​Gruaja nga Vitia kërcënohet me jetë nga ish-bashkëshorti

Kronikë e zezë

​Gruaja nga Vitia kërcënohet me jetë nga ish-bashkëshorti

Më: 12 gusht 2022 Në ora: 09:32
Foto ilustrim

Një grua nga Vitia është kërcënuar me jetë nga ish bashkëshorti i saj. Rasti është cilësuar si dhunë në familje.

Sipas njoftimit të policisë thuhet se rasti është duke u hetuar dhe nuk janë dhënë detaje të tjera.

Ankuesja ka informuar se ditë më parë përmes telefonit është kanosur me jetë nga ish bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar, thuhet në njoftimin e policisë.

“Viti 08.08.2022 – 13:45. Ankuesja femër kosovare ka informuar se ditë më parë përmes telefonit është kanosur me jetë nga ish bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat