Reshjet e shiut bëhen shkak për aksident në aksin Memaliaj-Mallakastër, plagosen disa persona

Kronikë e zezë

Reshjet e shiut bëhen shkak për aksident në aksin Memaliaj-Mallakastër, plagosen disa persona

Më: 12 gusht 2022 Në ora: 20:21
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident ka ndodhur në aksin nacional Memaliaj-Mallakastër në afërsi të fshatit Qesarat.

Shiu i rënë ka shkaktuar një varg përplasjesh të mjeteve në kthesen afër Qesaratit.

3 automjete janë përplasur dhe janë plagosur lehtë personat që ndodheshin brenda tyre. Po ashtu ka pasur dëme materiale.

Policia ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat